Kiralık Şişme Tırmanma Duvarı Fiyatları

 

Kiralık Şişme Tırmanma Duvarı Fiyatları

Tüm alanlarda geçici süreler ile kullanacağınız ürünlere, artık kiralama yöntemlerimiz sayesinde daha ekonomik koşullarda sahip olabileceksiniz. Sizler için sunduğumuz kiralık ürünlerimizi düğün gibi kalabalık organizasyonlarınızda konuklarınızı ağırlamak için kullanabilecek, doğum günlerinde yaş gruplarına özel ürünlerimiz sayesinde iyi bir görüntü ortaya koyacak ya da kiralama işleminin ekonomik yönlerinden faydalanarak kendi organizasyon oluşumunuzu sağlayacaksınız. Kiralık ürünlerimizden birisi olan ve piyasaya sunduğumuz günden beri yoğun bir şekilde talep gördüğümüz şişme tırmanma duvarları, hem çocuklar için hem de yetişkin bireyler için kullanılabilecek tarzda olmaktadır. İki metre ile 7 metreye kadar uzayan boyu ile, şişme tırmanma duvarlarının kullanım alanı ve yaş grupları, arttırılmaktadır. Piyasada araştırma yapan kişilerin karşısına, sadece şişme tırmanma duvarlarının fiyatı bile binlerce liraya yakın bir şekilde yansımaktadır. Buna ek olarak gereken halatlar ya da koruma yeleklerinin ve ürünün şişirebilmesine olanak sağlayan pompaların da fiyatı eklendiğinde, birçok girişimci koşarak bu işlemden uzaklaşmaktadır.

Fakat kiralık şişme tırmanma duvarlarımız, her bütçeye hitap edecek bir boyuttadır. Müşterilerimizde herhangi bir özel durum arayışımız olmadığından dolayı, bir günlük kiralama işlemi de bir yıllık kiralama işlemi de sunmaktayız. Fakat, nakliye ve kurulum giderlerini de kendimiz karşıladığımızdan dolayı, kiralanan ürünün ya da kiralanan gün sayısının artması ile birlikte, kiralık şişme tırmanma duvarı fiyatlarımız da değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı bize ulaştığınız zamanlarda hangi üründen ne kadar süre faydalanmak istediğinizi belirtmeniz, en uygun fiyatı öğrenmeniz açısından yeterli olacaktır.

Kiralık şişme tırmanma duvarı fiyatlarımızı belirleyen özellikler, sadece ürün ve gün sayısına bağlı değildir. Eğer, kurulacak zeminde ek çalışmalar yapılması gerekiyorsa bu durumda ücretin biraz daha artış gösterecdeğini bilmelisiniz. Ayrıca, şişme tırmanma duvarlarımızın boyu ve genişliği arttıkça da fiyatlarımız artmaktadır. Hangi ürün olursa olsunb, piyasadaki en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Bundan dolayı size sunacağımız en uygun kiralama paketleri hakkında bilgi almadan kesinlikle karar vermeyin. Sadece organizasyonlar için değil, ticari amaçlarla da kullanabileceğiniz şişme tırmanma duvarları, kiralama ücretlerini kurulduğu yere göre bir ya da birkaç gün içerisinde çıkaracaktır.