Kiralık Şişme Tırmanma Duvarı

 

Kiralık Şişme Tırmanma Duvarı

Özellikle açık alanlarda, aile bireyleri ile iyi vakit geçirmek isteyen kişiler kendilerinden çocuklarının eğleneceği bir alana gitmeyi tercih etmektedirler. Bu alanda oluşturulmuş olan çocuk eğlence alanları çok büyük ilgi görüyor diyebiliriz. Bu alanlara 0-3 yaş grubu için kurulan oyun alanları ve 3 yaşın üzerindeki kişiler için de daha özel oyun alanları kurulabilmektedir. Bu konuda son döneme damgasını vurmuş olan oyun parkurlarını şişme tırmanma duvarları oluşturmaktadır. Çok renkli hallerde olduklarından dolayı çocukların dikkatini çeken bu oyun parkurları, ailelerin de çocuklarını güvenli bir şekilde emanet ettikleri oyuncaklardandır. Uzunlukları 7 metreye kadar çıkartılabilen şişme tırmanma duvarında, kişilerin yaralanmaması açısından korumalı bir şekilde çocuklar bu alana alınmaktadır.

Boyut arttıkça maliyetleri artan şişme tırmanma duvarlarında, işyeri sahipleri için kiralama hizmetleri de verilmektedir. Kiralık şişme tırmanma duvarı alacak olan kişiler, internet sitemizdeki modelleri inceleyerek siparişlerini tamamlayabilirler. Farklı renklerde ve büyüklüklerde olan şişme tırmanma duvarları için, tek seferde en fazla iki kişilik kullanım sağlanmaktadır. Ayrıca, ikişer tane tırmanma halatı ve bel güvenlik kemeri sizlere gönderilecektir. Kiralık şişme tırmanma duvarı alan kişiler için herhangi bir gün kısıtlaması da bulunmamaktadır. Bundan dolayı işletmenizde yaz mevsimi boyunca kullanıma sunacağınız ürünü kiralayabilir ya da daha kısa sürede işlem yapabilirsiniz. Özellikle küçük çocuklarının doğum günü partilerinde arkadaşları ile birlikte doyasıya eğlenmesini isteyen veliler, bu konuda şişme tırmanma duvarlarını tercih edebilirler.

Kiralık şişme tırmanma duvarlarını yukarıda da bahsettiğimiz gibi gün içerisinde belirli saatler için de kiralayabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan bu oyun türünde, çok güçlü özellikte bulunan hava pompası, yırtılmalara ya da patlamalara karşı dayanıklılığı ispatlanan tırmanma duvarı sizlere gönderilmekte ve kurulum da şirket görevlilerimizce yapılmaktadır. Hiçbir taşıma ya da kurulum ücreti ödemek durumunda kalmayacağınız kiralık şişme tırmanma duvarı sayesinde, restoran ya da kafenize çocuklu aileleri hızlı bir şekilde çekebilir ya da çocuklarınızın doğum günlerinde daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş vermek ve ürün detayları hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.